Sünnipäev on pidu, sünnipäev on lõbu!

Milleks tähistada sünnipäeva suurelt? Sest sünnipäev ei ole ainult Sinu päev, vaid ka Sinu sugulaste ja sõprade pidupäev, tänu neile oled Sina see, kes oled. Seega ka nemad on suurt pidu väärt!

MIDA TEHA?
Kõigepealt mõtle, kas saad ise hakkama õhtujuhi rolliga või tuleb usaldada professionaali? Meie soovitame kindlasti pöörduda õhtujuhi poole, kes aitab luua humoorikat ja lõbusate tegevustega õhtut, ning aitab koostada detailideni läbimõeldud programmi. Sünnipäevalaps peaks oma päeva nautima, mitte mõtlema kuidas oma külalisi lõbustada.
Lõbus tuju peab kestma kui mitte hommikuni, siis vähemalt keskööni, seega leia kindlasti meelepärase muusikavalikuga DJ kes on ka õhtujuhile abiks! 
Olgu see stiilipidu, saunapidu või grillipidu, tuleb alati arvestada erinevate asjaoludega ja meie oleme alati abiks.
KUIDAS JÄÄDVUSTADA HETKI?
Kõige lõbusam viis meeleolu hetkede jäädvustamiseks on suurt populaarsust saavutanud fotoboks või fotopeegel. Hangi külaliste jaoks erinevaid aksessuaare ja lase neil suure peegli ees poseerida nii palju kui neil fantaasiat jagub! Pilte saad nii elektroonilisel kujul kui ka kohe kohapeal prindituna.

VÕIMALUSED
Kostiferi avarasse saali mahub laudade taha istuma kuni 100 inimest. Suvel on aga võimalus paigaldada sisehoovi telk, kus saab muretult värskes õhus pidutseda. Omalt poolt üritame teha kõik, et muuta meeleolu veelgi pidulikumaks. Parimad toitlustajad katavad teie piduliku laua kõige maitsvamate söökide ja jookidega.

MAJUTUS
Kostiferi teisel korrusel asuvad hubased külalistetoad, kus leiavad majutuse kuni 30 külalist.