Unustamatu ja romantilise atmosfääriga pulmapidu Kostiferis.

Korraldage oma pulmapäev just nii, nagu teie seda tahate ja näete, meie aga anname endast parima, et teie kõige julgemad ideed oleksid ellu viidud.

TSEREMOONIA
Pulmatseremoonia saab korraldada jõeäärsel ajalooliste paekividega kaetud tasandil, mida võib kaunistada täpselt teie nägemuse järgi. Kuna kooselu on nagu ühes suunas voolamine, siis jõe ääres sõlmitud abielu sümboliseerib just sellist voolu.
Soovi korral on võimalus korraldada tseremoonia ka lähedal asuvas Kostivere mõisas.
VÕIMALUSED
Kostiferi suur ja valgusrohke saal mahutab laudade taha istuma kuni 100 inimest. Suvel on aga võimalus sisehoovi paigaldada telk, kus püsib alati ilus ilm ning hubane atmosfäär. Omalt poolt üritame kaasa mõelda ja vajadusel aidata saali kaunistamisega ja muude vajalike toimingutega, et muuta meeleolu veelgi pidulikumaks. Parimad toitlustajad katavad teie piduliku laua kõige maitsvamate söökide ja jookidega. Muusikute ja õhtujuhi jaoks on ettenähtud eraldi esinemiskoht ja tantsu saab lüüa hommikuni.

MAJUTUS
Kostiferi teisel korrusel asuvad hubased külalistetoad, kus leiavad majutust kuni 30 külalist. Pruutpaarile saab pakkuda ööbimist romantiliselt kaunistatud sviidis.

VIHJED
Nii tähtsa päeva ilusate hetkede jäädvustamist tasub usaldada professionaalile ehk väga hoolikalt valitud pulmafotograafile ja videograafile, sest aastate möödudes, meenutate oma erilist päeva just läbi selle fotograafi silmade. Selleks, et pulmapäev oleks võimalikult hästi planeeritud ja kõik detailid läbi mõeldud, aitab kõik paika panna pulmaeelarve.