AJALUGU JA ASUKOHT

Asume Eesti kõige suuremal karstinähtuste alal – Kostivere karstiala, mida nimetatakse ka Kostivere urgeteks. Meie küün kuulub Kostivere mõisa ansamblisse, kus on kokku 14 kultuurimälestistena riikliku kaitse all olevat hoonet ja meist mööduv Jõelähtme jõgi kaob maa alla, muutudes salajõeks...
Meil saab pidada oma kõige tähtsamaid sündmusi, viia läbi koolitusi, korraldada fotosessioone, ettevõtte üritusi ja palju muud! Kostiferi avar ja moodne saal mahutab erineva paigutusega ligi 150 inimest ning meie hubastes magamistubades mahub majutama 20-30 inimest. See unikaalne, vaikne ja looduskaunis koht on kõigest 13 km kaugusel (ehk 15 minutit autosõitu) Tallinna linnapiirist suunaga Narva poole.

MIKS JUST "KOSTIFER"?!
Eks tulevasel "tõmbekeskusel" peab olema ikka meeldejääv, silmatorkav ja teistest eristuv nimi ka. Ja nii me siis hakkasime siis ka meie oma ajusid ragistama. Millest küll kinni hakata? Ainuke asi, mis ette jäi, oli aadress. Esiteks Seene 3 ehk tänav ja teiseks Kostivere. Seenest tuletasime "seenekas", aga analoogseid nimesid on viimasel ajal paljudele toredatele nn lastele pandud. Kostivere - aga kui sukelduks korra ajalukku. Ja käes ta oligi KOSTIFER. Lihtne nii meile kui ka meie tulevastele välismaalastest   külalistele.

OOTAME SIND
Sinu elu kõige tähtsamad sündmused ja üritused, olgu need pulmad, sünnipäevad või kolleegidega koosviibimised - kõik need muutuvad Sinu ajalooks. Ajaloolise taustaga puhkekeskus Kostifer on parim koht just selliste sündmuste läbiviimiseks.